Zaproszenie na… imprezę

Już teraz serdecznie zapraszam wszystkich czytelników bloga na świętowanie ukończenia mojego projektu. Będą to „chrzciny” Fayki, kiedy otrzyma oficjalnie swoje imię od matki chrzestnej.

Od razu wyjaśniam. To nie wodowanie! Łódka będzie w wodzie już od jakiegoś czasu… a płacenie za wyslipowanie jej i ponowne wrzucenie do wody, tylko dla frajdy, wydaje mi się nadmierną rozrzutnością 😉

Wszystko jest zarezerwowane, sala, uroczysta kolacja, zespół szantowy. Trzeba tylko przyjechać i dobrze się bawić. Oczywiście Fayka będzie cały czas otwarta „dla zwiedzających”. Ma się rozumieć, że wszyscy jesteście moimi gośćmi, cała zabawa jest wliczona w cenę budowy Fayki…

Na miejscu jest możliwość noclegu w różnych standardach, ceny znajdziecie na stronie hotelu, choć myślę, że dam radę coś wynegocjować dla naszej grupy.

Abym mógł wszystko perfekcyjnie zorganizować, bardzo serdecznie proszę o zapisywanie się na imprezę, poprzez wypełnienie formularza na dole strony.

Zgłoszenie wysyłamy przez kliknięcie przycisku: „Obiecuję dobrze się bawić…”

Ewentualnie mogę zorganizować autobus z i do Warszawy. Proszę o zaznaczenie opcji jeśli jesteście zainteresowani transportem, myślę, że może być to koszt w rodzaju 20-30 PLN na osobę – o wiele taniej niż pociąg, czy własny samochód. Zależnie od tego, czy zbierze się odpowiednia liczba chętnych – będę załatwiał.

Impreza wstępnie jest zabukowana na 100 osób, ale może być więcej – jestem przygotowany 😉

Teraz detale:

Miejsce imprezy: Górki Zachodnie Hotel Galion (marina AZS)
Data imprezy: 25 maja 2013 r. (sobota)
Godzina rozpoczęcia: 18:00
strona hotelu: http://www.hotelgalion.pl/

A teraz proszę grzecznie wypełnić poniższy formularz, kliknąć przycisk „Obiecuję dobrze się bawić…” oraz wpisać do swojego kalendarza tę imprezę.

Ważne!!! Jeżeli będzie was kilka osób – żony, mężowie, kochanki, kochankowie, konkubiny, konkubenci, dzieci, przyjaciele, partnerzy itd. bardzo, ale to bardzo proszę zapisać każdego oddzielnie, a w polu „Uwagi” wpisać stosowny komentarz np: Rodzina Kowalskich – wspólny pokój.  Chcę abyście wiedzieli, że zapisy przez tę stronę, pozwolą mi gromadzić dane uczestników automatycznie. Chcę sprawnie zarządzać listą uczestników, a mam jeszcze inne zadania do zrobienia np. pisanie bloga 😉

Zapraszam do zapisywania się….

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

2 odpowiedzi na Zaproszenie na… imprezę

 1. Jasiek pisze:

  Taka imprezka, zostaję do środy … chcieli byśmy powtórzyć za pewnym ogrem.
  Bo imprezka była TAAAAAKA!

  Dziękujemy za wszystko!
  Za wzruszający moment chrztu i współdzielenie emocji z Matką Chrzestną.
  Za okraszoną zdjęciami oraz filmami prezentację i „wspólne publikowanie” Marzenia… ( http://www.ciunczyk.com/wordpress/?p=13 ).
  Za cudownie grających Mechaników.
  Za możliwość potańczenia przez drugie pół nocy.
  Za przemiłe towarzystwo przy stołach.
  Za to co na stołach i generalnie za całą stronę „bytową” imprezy.
  Za sto innych mniejszych czy większych radości i wzruszeń, jak choćby Markowe śpiewanie
  Za …

  No po prostu – dziękujemy.

 2. Slawek pisze:

  Dziękuję, choć moja w tym zasługa niewielka, przecież atmosferę imprezy stworzyliście właśnie Wy – moi przyjaciele. To ja Wam serdecznie dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *