Fay(k)owe prezenty

Bardzo wiele osób pyta mnie, co chciałbym dostać w prezencie. Z jednej strony wypada, zgodnie z polską tradycją mówić, nie zawracajcie sobie głowy, będę się cieszył z tego, że będziecie ze mną… i to jest szczera, najszczersza prawda. Jednak wszyscy znają stary (suchar jak mówi młodzież) kawał: „jak przyjdziecie do nas w gości, to kopcie w drzwi nogami, bo przecież w rękach będziecie mieli prezenty…” Oboje z Wiesią bardzo lubimy dostawać prezenty, które trwają i których używamy. Np. mamy piękną szklaną tacę do ciasta, którą dostaliśmy prawie trzydzieści lat temu na ślubie – oczywiście pamiętamy od kogo. W kuchni mamy zegar, który dostaliśmy od przyjaciół prawie piętnaście lat temu. Przykłady możemy mnożyć. Te prezenty bardzo, bardzo nas cieszą.

Wspólnie z moimi Paniami przygotowaliśmy listę rzeczy, które naszym zdaniem nadają się na prezenty. Lista jest dość długa – ma ponad 40 pozycji. Są to w większości elementy wyposażania kuchni, łazienki, pościel. Duża część ma nawiązania marynistyczne, a wszystko tworzy pewną spójną całość. Starliśmy się umieścić pozycje o zróżnicowanym budżecie. Rozpiętość cen jest od 28,90 do prawie 900PLN. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by skrzyknąć się w parę osób i kupić jeden prezent razem ;-).

Lista prezentów została stworzona na serwisie http://www.prezentyonline.pl.

Lista zawiera dokładne opisy prezentów, ze zdjęciem, ceną, typem, modelem i linkiem do miejsca, gdzie można go sprawdzić i ewentualnie kupić. Oczywiście większość z nich można kupić w innych miejscach – często taniej np. na „alledrogo”, jednak linków do allegro nie umieszczałem, bo tam aukcje po paru dniach wygasają i już byście nie ich odnaleźli.

Teraz rzecz bardzo ważna – przedstawiona lista zawiera pozycje, które i tak chcę kupić na jacht. Ale co dla mnie ważne, chcę kupić te właśnie, które są na liście. Czyli, jeżeli będziecie chcieli kupić coś z tej listy, to tylko i wyłącznie dokładnie to, co jest opisane. A to dlatego, że jeżeli dostanę np: „Zestaw sztućców – 24 elementy Model: UNIVERSAL (Duka)” to do niego pasuje „Zestaw widelczyków do ciasta Model: UNIVERSAL (Duka)” I jeżeli ktoś zarezerwuje na liście widelczyki, a kupi inny model – nie będą do siebie pasowały. A wiecie jaką wagę przykładam do detali 😉 Zatem jeżeli coś zarezerwujecie z listy, to tylko w sytuacji, gdy chcecie kupić dokładnie to, co jest opisane. Oczywiście lista nie jest obowiązkowa i możecie przynieść coś wymyślonego przez siebie, lub nic nie przynieść, ale lista może wam dać orientację czego już nie kupować.

Przepraszam za dość bezpośrednią formę wyjaśnienia, ale chciałbym uniknąć sytuacji, w której dostanę czterdzieści flaszek łyskacza, za którym w dodatku niezbyt przepadam. Wy się wykosztujecie, a ja nie będę mega happy.

Każdy gość imprezy (podawaliście swoje maile przy zapisie) dostanie e-mailem indywidualny kod dostępu do tego serwisu oraz instrukcję postępowania. Z tym kodem, każdy może zarezerwować JEDEN prezent. Nikt – nawet ja nie będzie wiedział, kto co zarezerwował. Gdyby ktoś bardzo chciał zarezerwować więcej niż jeden prezent, proszę o kontakt, wygeneruję dla tej osoby dodatkowy kod/kody ;-). Bardzo proszę też, by rezerwować tylko w sytuacji, gdy naprawdę chcecie to kupić. Rezerwacja blokuje prezent dla Was i jeżeli w ostatniej chwili się rozmyślicie, to ktoś inny nie będzie już miał szansy na kupienie tego prezentu. Oczywiście prezenty można rezerwować i odrezerwowywać.

Gdyby, ktoś zapiany na imprezę, jednak nie dostał maila z kodem dostępu – proszę o kontakt – może w adresie e-mail wkradł się jakiś błąd.


Skrócona instrukcja obsługi serwisu http://www.prezentyonline.pl

wchodzimy na stronę klikając link powyżej. W oznaczone pole wpisujemy kod otrzymany w mailu ode mnie i klikamy potwierdź.

pol-login

System wyświetli listę prezentów. Przeglądamy listę:

pol-lista

Interesujący nas prezent możemy obejrzeć klikając ikonkę z lupą:

pol-zoom

 

 

 

 

system pokaże nam jego widok w oddzielnym oknie np:

pol-zoomdolub możemy przejść do jego pełnego opisu w sklepie klikając link:

pol-zoom1

 

 

 

Po upewnieniu się, że ten właśnie prezent chcemy ofiarować klikamy „Zarezerwuj prezent”:

pol-book1pojawia się zestaw dodatkowych opcji:

pol-book2Aby ostatecznie zarezerwować prezent klikamy zielony napis
:: kliknij aby zarezerwować ::
Możemy też poinformować system, by wyświetlił nasze dane osobowe przy rezerwacji lub pozostawić rezerwację anonimową. Każdy prezent już zarezerwowany wyświetlony jest ze stosowną ikonką. A ten zarezerwowany przez nas ma dostępną opcję „odrezerwowania”

pol-book3Potem tyko pozostaje kupić wybrany prezent, pojawić się na imprezie i dobrze się bawić….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *